Node Cleanup (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър
