Node Cleanup (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
