Node Cleanup (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
