Node Cleanup (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Content type
id: Jenis konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: - Any -
id: - Apa saja -
