Node Cleanup (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: - Any -
ja: - すべて -
