Node Cleanup (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: - Any -
jv: - Sembarang -
