Node Cleanup (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი
