Node Cleanup (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو
