Node Cleanup (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
