Node Cleanup (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
