Node Cleanup (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर
