Node Cleanup (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: - Any -
oc: - Tot -
