Node Cleanup (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: - Any -
ps: -هر-
