Node Cleanup (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Published
sl: Objavljeno

en: - Any -
sl: - Vse -
