Node Cleanup (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: - Any -
uk: - Будь-який -
