Node Cleanup (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content type
da: Indholdstype

en: Published
da: Udgivet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: - Any -
da: - Enhver -
