Node Cleanup (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង
