Node Cleanup (1.0.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan
