Node Cleanup (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: - Any -
pt: - Qualquer -
