Node Cleanup (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri
