Node Delete Redirect (4.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Redirect path
de: Weiterleitungspfad

en: Redirect enabled
de: Umleitung aktiviert
