Node Delete Redirect (4.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
