Node Delete Redirect (4.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad
