Node Delete Redirect (4.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
