Node Delete Redirect (4.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento

en: Redirect path
pt: Caminho para redirecionamento
