Node Delete Redirect (4.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
