Node Delete Redirect (4.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Redirect URL
ar: إعادة توجيه عنوان URL

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
