Node Delete Redirect (4.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
