Node Delete Redirect (4.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
