Node Delete Redirect (4.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal
