Node Delete Redirect (4.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
