Node Delete Redirect (4.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
