Node Delete Redirect (4.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування
