Node edit access by term (1.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Term
az: Termin

en: Role
az: Rollar

en: Filters
az: Filtrlər

en: Node title
az: Node başlığı

en: User name
az: İstifadəçi adı
