Node edit access by term (1.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term
el: Όρος

en: Role
el: Ρόλος

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: User name
el: Όνομα χρήστη
