Node edit access by term (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term
eu: Termino

en: Role
eu: Rol

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
