Node edit access by term (1.0.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Filter
he: סינון

en: Term
he: סיווג

en: Role
he: תפקיד

en: Filters
he: מסננים

en: Clear
he: ניקוי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: User name
he: שם משתמש
