Node edit access by term (1.0.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Filter
hr: Pročisti

en: Term
hr: Pojam

en: Role
hr: Uloga

en: Filters
hr: Prečistači

en: Clear
hr: Očisti

en: Node title
hr: Naziv node-a
