Node edit access by term (1.0.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Term
id: Istilah

en: Role
id: Peran

en: Filters
id: Filter

en: Clear
id: Bersihkan

en: Node title
id: Judul node

en: User name
id: Nama pengguna
