Node edit access by term (1.0.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ja: フィルター

en: Term
ja: ターム

en: Role
ja: 役割

en: Filters
ja: フィルター

en: Clear
ja: クリアー

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: User name
ja: ユーザー名
