Node edit access by term (1.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Role
lt: Rolė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: User name
lt: Nario vardas
