Node edit access by term (1.0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Filter
fa: صافی

en: Term
fa: کلمه

en: Role
fa: نقش

en: Filters
fa: صافیها

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Node title
fa: عنوان گره

en: User name
fa: نام کاربری
