Node edit access by term (1.0.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Term
sk: Termín

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Filters
sk: Filtre

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Node title
sk: Nadpis

en: User name
sk: Meno používateľa
