Node edit access by term (1.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Filter
vi: Lọc

en: Role
vi: Vai trò

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: User name
vi: Tên người dùng
