Node edit access by term (1.0.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ar: تصفية

en: Term
ar: مصطلح

en: Role
ar: دور

en: Filters
ar: المرشحات

en: Clear
ar: مسح

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: User name
ar: اسم المستخدم
