Node edit access by term (1.0.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Filter
cs: Filtr

en: Term
cs: Termín

en: Filters
cs: Filtry

en: Clear
cs: Vymazat

en: User name
cs: Uživatelské jméno
