Node edit access by term (1.0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Filter
gl: Filtro

en: Term
gl: Termo

en: Role
gl: Rol

en: Filters
gl: Filtros

en: Clear
gl: Limpar

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: User name
gl: Nome de usuario
