Node edit access by term (1.0.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Filter
it: Filtra

en: Term
it: Termine

en: Role
it: Ruolo

en: Filters
it: Filtri

en: Clear
it: Cancella

en: Node title
it: Titolo nodo

en: User name
it: Nome utente
