Node edit access by term (1.0.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term
lv: Termins

en: Role
lv: Loma

en: Filters
lv: Filtri

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: User name
lv: Lietotāja vārds
