Node edit access by term (1.0.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Filter
pl: Filtr

en: Term
pl: Termin

en: Role
pl: Rola

en: Filters
pl: Filtry

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: User name
pl: Nazwa użytkownika
